هاشور ابرو چیست

هاشور ابرو مناسب برای پر کردن ابروها

هاشور ابرو و یا تتو ابرو یکی از روش های دائمی برای طراحی و حفظ زیبایی چهره و ابرو است. در این روش برخلاف تتو که کامل قسمت ابرو را می پوشاند نحوه هاشور زدن ابرو بگونه ای است که خطوط ظریفی میان تارهای مو قرار می گیرد تا طرحی طبیعی از تار مو نقش بسته و حالت طبیعی ابرو را حفظ کند. این روش از ارایش دائم انواع و مدل های متنوعی دارد. می توان از انواع هاشور ابرو دوبعدی و یا سه بعدی نیز استفاده کرد در این حالت طرح ابرو طبیعی تر به نظر می رسد. با استفاده از این روش و یا میکروپیگمنتیشن می توانید ابروهای پرپشت تر، پهن تر و حتی کشیده تری را بر روی صورت خود ترسیم کنید.

ویژگی های هاشور ابرو

روش هاشور ابرو یکی از روش‌های آرایشی دائمی است که می تواند نکات و قواعد خاص خود را داشته باشد برای دریافت بهترین نتیجه از انجام این روش و سایر روشهای مشابه اطلاع از نکات پایه الزامی است.

ظاهر طبیعی

تزریق رنگدانه به صورت و پوشش دهی کم پشتی مو بصورت طبیعی

امکان بازگشت

پس از رفع مشکل ریزش مو و کاهش حجم مو امکان بازگشت وجود دارد

نتیجه سریع

امکان ترسیم شکل بصورت تار مو و طرح هاشور برروی پوست سر

اثر هاشور ابرو مویی بر چهره

یکی از اثرات مثبتی که حالت ابرو بوجود می آورد زیباتر ساختن حالت چشم ها، فرم چشم ها و درشتی و ریزی آن ها است. هاشور ابرو روشی دائمی و نیمه دائمی برای حالت دهی و ایجاد فرم طبیعی ابرو برروی چهره است. در این روش تنها ممکن است با مرور زمان با کمرنگ شدن هاشور مواجه شوید یا می توانید با ریمو ابرو طرح آن را کامل پاک کنید. این روش مشابه تتو بوده و می تواند در بهترین رنگ هاشور مخلتف مانند مشکی و قهوه ای انجام شود و شما را مانند دیگر خدمات آرایشی مانند میکروبلیدینگ از آرایش های وقت گیر و دردسر ساز نجات دهد. ممکن است روزانه زمان زیادی را صرف حالت دهی ابرو کنید، طراحی ممکن است همواره مشابه هم نباشد و یا نیاز به ترمیم و تجدید آرایش وجود داشته باشد اما با استفاده از این روش می توانید فرم ابرو را برای مدت طولانی نگاه داشته و همواره از چهره مرتب و زیبایی برخوردار باشید.

تاثیر هاشور ابرو بر صورت

دیگر خدمات

خدمات دیگری علاوه بر هاشور ابرو وجود دارد که می توان با بهره گیری از آنها اقدام به انجام نوعی آرایشی دائم کرد. به علاوه تفاوت در مراحل انجام این روش ها  این قدرت را به شما می دهد که بهترین تصمیم برای انتخاب و انجام این خدمات زیبایی را داشته باشید

کليه حقوق اين سامانه متعلق به سایت نکیسا علی نژاد می باشد.
ارسال پیام در واتساپ
مکالمه را شروع کنید
می توانید در WhatsApp با تیم پشتیبانی و مشاوره خدمات نکیسا علی نژاد، گفتگو کنید.
ما با دقت و به سرعت پاسخ می دهیم