میکروبلیدینگ چیست

میکروبلیدینگ چگونه و به چه صورت عمل می کند؟

میکروبلیدینگ در داشتن ابروهایی خوش حالت نقش کلیدی در زیبایی چهره می گذارد. این روزه بانوان با استفاده از روش هایی از جمله میکروشیدینگ ، به دنبال داشتن ابروهایی بی نقص و زیبا هستند. تناسب فرم ابرو با فرم چشم ها و طرح چهره می تواند اثربسزایی بر زیبایی کل صورت بگذارد. این نوع از آرایش دائم یک روش خال کوبی است که در آن با استفاده از یک ابزار کوچک برای تقویت ابرو و یا تغییر فرم آن انجام می شود. ابزار میکروبلیدینگ ساخته شده از چند سوزن ریز به همراه رنگدانه هایی است که با ظرافت به پوست تزریق می شود. این روش اغلب به اشتباه نوعی از تتو ابرو شناخته می شود درحالی که این روش با خالکوبی کاملا متفاوت است و درواقع،‌ روشی نیمه دائمی است که هیچگونه خطر و آسیبی به پوست وارد نمی کند و طرحی طبیعی از ابرو را برروی صورت ترسیم خواهد کرد.

ویژگی های میکروبلیدینگ

روش میکروبلیدینگ یکی از روش‌های آرایشی دائمی است که می تواند نکات و قواعد خاص خود را داشته باشد برای دریافت بهترین نتیجه از انجام این روش و سایر روشهای مشابه اطلاع از نکات پایه الزامی است.

ظاهر طبیعی

تزریق رنگدانه به صورت و پوشش دهی کم پشتی مو بصورت طبیعی

امکان بازگشت

پس از رفع مشکل ریزش مو و کاهش حجم مو امکان بازگشت وجود دارد

نتیجه سریع

امکان ترسیم شکل بصورت تار مو و طرح هاشور برروی پوست سر

طراحی ابرو با روش میکروبلیدینگ چه مزایایی دارد؟

در روش میکروبلیدینگ طراحی با ابزار دستی انجام می شود بنابراین امکان تغییر جهت دست و بوجود آوردن طرح های مختلف وجود دارد. درواقع، برای داشتن فرم زیبا مهارت دست طراح ملاک اصلی خواهد بود. برای ترسیم طرح ابرو با روش میکروبلیدینگ می توان برخی خطوط را از بالا به پایین و یا بصورت اریب ترسیم کرد و حالتی طبیعی را به فرم ابرو داد. این روش مانند میکروپیگمنتیشن جزء رو‌ش‌های زیبایی میان مدت است و بطور متوسط با توجه به جنس پوست، رنگ پوست می تواند بین 3 ماه تا یک سال ماندگار باشد. امروزه سلیقه اغلب افراد به سمت چهره طبیعی و ایجاد تغییراتی ظریف است بنابراین هرچه طراحی طبیعی تر بوده و خطوط ایجاد شده میان ابروها بیشتر شبیه به تار مو باشد،‌ بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

روش طراحی ابرو میکروبلیدینگ

دیگر خدمات

خدمات دیگری علاوه بر میکروبلیدینگ وجود دارد که می توان با بهره گیری از آنها اقدام به انجام نوعی آرایشی دائم کرد. به علاوه تفاوت در مراحل انجام این روش ها  این قدرت را به شما می دهد که بهترین تصمیم برای انتخاب و انجام این خدمات زیبایی را داشته باشید

کليه حقوق اين سامانه متعلق به سایت نکیسا علی نژاد می باشد.
ارسال پیام در واتساپ
مکالمه را شروع کنید
می توانید در WhatsApp با تیم پشتیبانی و مشاوره خدمات نکیسا علی نژاد، گفتگو کنید.
ما با دقت و به سرعت پاسخ می دهیم