ماندگاری شیدینگ ابرو

میکروشیدینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

امروزه روش های زیادی از جمله میکروشیدینگ و میکرواسکالپ برای زیبایی چهره و ایجاد تغییرات جزئی و طبیعی رواج یافته است که هرکدام می تواند ویژگی و مزایایی داشته باشد. روش میکروشیدینگ که امروزه بخصوص در کشورهای اروپایی رواج بسیاری یافته است نوعی تکنیک برای پرپشت تر نشان دادن ابرو و یا ایجاد سایه در قسمت هایی از چهره مانند ابرو، پشت پلک، اطراف لب انجام می شود. حالتی که برروی پوست ایجاد می کند مانند سایه های پودری است به همین خاطر به این روش روش سایه زنی هم گفته می شود. با استفاده از این روش و یا حتی روش میکروبلیدینگ می توانید همواره چهره ای مرتب و زیبا با آرایشی طبیعی داشته باشید و دیگر نیازی نیست زمان زیادی را در روز صرف میکاپ خود کنید.

ویژگی های میکروشیدینگ

روش میکروشیدینگ یکی از روش‌های آرایشی دائمی است که می تواند نکات و قواعد خاص خود را داشته باشد در دروره های آموزش میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ توضیح می دهیم که برای دریافت بهترین نتیجه از انجام این روش و سایر روشهای مشابه اطلاع از نکات پایه الزامی است.

ظاهر طبیعی

تزریق رنگدانه به صورت و پوشش دهی کم پشتی مو بصورت طبیعی

امکان بازگشت

پس از رفع مشکل ریزش مو و کاهش حجم مو امکان بازگشت وجود دارد

نتیجه سریع

امکان ترسیم شکل بصورت تار مو و طرح هاشور برروی پوست سر

موارد استفاده از روش میکروشیدینگ

روش میکروشیدیگ با استفاده از سایه زنی حالتی طبیعی را برروی چهره بوجود می آورد. با این حال اغلب به عنوان سایه پشت پلک، خط چشم، ابرو و حتی اطراف لب استفاده می شود . این روش نسبت به تتو و یا میکروبلیدینگ درد کمتری دارد و برای پوست های حساس مناسب است، همچنین ماندگاری آن نیز کوتاه تر خواهد بود و می توانید پس از مدتی با ریمو ابرو طرح جدیدی را برای ابرو و یا خط چشم خود ترسیم کنید و طی مدت ماندگاری میکروشیدینگ شما می توانید ماه ها و روزها بدون استفاده از هیچگونه لوازم آرایشی فرم چشم و یا ابرو و طرح لب دلخواه خود را داشته باشید.

روش میکروشیدینگ

دیگر خدمات

خدمات دیگری علاوه بر میکروشیدینگ وجود دارد که می توان با بهره گیری از آنها اقدام به انجام نوعی آرایشی دائم کرد. به علاوه تفاوت در مراحل انجام این روش ها  این قدرت را به شما می دهد که بهترین تصمیم برای انتخاب و انجام این خدمات زیبایی را داشته باشید

کليه حقوق اين سامانه متعلق به سایت نکیسا علی نژاد می باشد.
ارسال پیام در واتساپ
مکالمه را شروع کنید
می توانید در WhatsApp با تیم پشتیبانی و مشاوره خدمات نکیسا علی نژاد، گفتگو کنید.
ما با دقت و به سرعت پاسخ می دهیم