آموزش میکروبلیدینگ چگونه است؟

در جواب به سوال چرا آموزش میکروبلیدینگ؟ باید گفت، قابل توجه است که تغییرات مد این روزه بانوان را برای انجام خدمات ارایشی بسیار ترغیب کرده به خصوص اینکه انجام ارایش های هروزه برای خانم ها علاوه بر وقت گیر بودن هزینه های زیادی را به دنبال دارد که این خود سبب گرایش انها به ارایش های دائمی از جمله میکرواسکالپ و یا میکروبلیدینگ لب، چشم، ابرو شده است. با بالا رفتن درخواست ارایش دائم، مراکز و متخصصان بیشتری نیز شروع به فعالیت در این زمینه خواهندکرد؛ پس افراد بیشتری مایل به یادگیری دوره های ارایش دائم مانند می کنند تا ضمن ارائه ی خدمات ارایشی با کیفیت و طبیعی منبع خوبی برای درامدزایی داشته باشند.

آموزش میکروبلیدینگ به صورت مختصر به این صورت است که میکروبلیدینگ با استفاده از ایجاد خطوط ریز مویی که با ظرافت و مهارت با دست و با استفاده از یک تیغ استریل بسیار ظریف پوشیده شده در یک رنگدانه نیمه دائمی، ابرویی کاملاً شکیل ایجاد می کند. رنگ با دقت انتخاب می شود تا نتایج دقیق مورد نیاز را ارائه دهد. این روش زیبایی ارایشی برای مشتریانی که مایل به پر کردن شکاف در ابروها و یا ایجاد رنگ و شکل ابدی دائمی هستند که می تواند تا 18 ماه و یا بیشتر طول بکشد، بسیار مناسب است.

اما این اطلاعات گفته شده در مباحثی مانند اموزش میکروشیدینگ و یا میکروبلیدینگ برای تبدیل کردن شما به یک متخصص حرفه ای کامل نمی باشد. این امر نیاز به حضور در ورک شاپ ها و دوره های اموزشی تخصصی خود را دارد.

روش های اموزش میکروبلدینگ
روش های اموزش میکروبلدینگ

ویژگی های آموزش میکروبلیدینگ

آموزش میکروبلدینگ یکی از روش های جدید برای درآمدزایی در فعالیت های تتو صورت و آرایش های دائم که این روز ها مورد استقبال بسیاری از بانوان علاقه مند به فعالیت در این حرفه شده اند، قرار گرفته است

بدون بازگشت

آموزش میکروبلیدینگ درآمد زایی بالایی برای علاقه مندان به یادگیری این فن به همراه دارد چرا که می توانند با ایجاد یک آرایش دائم بر روی صورت حس رضایت را در مشتری ایجاد کنند

افزایش مهارت

آموزش میکروبلیدینگ حتی برای کسانی که این دوره را قبلا یادگرفته اند هم کاربردی است چرا که این متد هروز به روز می شود و یادگیری آن برای هر متخصصی لازم است

نتیجه قطعی

نکیسا علی نژاد متخصص حرفه ای در آموزش میکروبلیدینگ ابرو به شما این اطمینان را می دهد که نتجه ی قطعی از انچه به دنبال یادگیری اش بوده اید را از این دوره ها دریافت می کنید

قیمت آموزش میکروبلیدینگ

نکات ارائه شده در دوره های آموزش میکروبلیدینگ

برای ما مهم است که شما از جزئیات موارد ارائه شده در دوره های اموزش میکروبلیدینگ اطلاع داشته باشید تا مطمئن باشید که زمان و هزینه ی خود را صرف جای مناسبی کرده اید؛ برخی از این موارد در اینجا امده است:

  • روش الگو برداری دقیق و طرح کلی
  • انواع سوزن ها و تنظیمات
  • تجهیزات بهداشتی، آلودگی ها و عفونت های احتمالی، مدت زمان نیاز برای انجام تتو
  • شناخت آناتومی پوست، شرایط بهداشتی، روند بهبودی، میزان رنگ پذیری پوست های مختلف، اقدامات بعد از مراقبت
  • شناخت رنگدانه های آلی و معدنی
  • تمرین بر روی مدل

مرکز آموزش میکروبلیدینگ و ارایش های دائم ما یک مرکز معتبر برای ارائه ی خدمات اموزش ارایش های دائم است، که هنرجویان این فرصت را خواهند داشت که تحت نظارت دقیق مربی با پشتیبانی هدایت شده، بر روی مدلهای زنده تمرین کنند. بیش از 6 دانش آموز همزمان با هم تمرین می کنند، نکات تئوری یادگرفته شده در این قسمت به صورت عملی تمرین می شود .

چرا دوره های آموزش میکروبلیدینگ و آرایش دائمی ما بسیار موثر هستند؟

ما در دوره های اموزش میکروپیگمنتیشن و یا میکروبلیدینگ خود برنامه آماده سازی را که شامل تئوری، قوانین آرایش دائمی با گرافیک همراه با یک سری فیلم است، ارائه می دهیم. تکالیف منزل شامل ترسیم الگو های اموزشی برای ابروها است . تکالیف توسط مربی بررسی می شود و بازخورد توصیفی ارائه می شود که این عیب گیری توسط مربی باعث رفع عیب و نقص های کار هنرجو در نتیجه کارامد بودن این جلسات می باشد.

از انجایی که انواع مختلف یادگیری در افراد متفاوت است، ما تجربه ها و فعالیت های یادگیری متنوعی را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر داوطلب برای موفقیت خود یک نقطه ورود به یادگیری دارد. در نتیجه تمامی تیم های خروجی از این اکادمی با بالاترین سطح توانایی و مهارت وارد عرصه ی بازار کار شده و شروع به فعالیت حرفه ای می کنند.

همچنین از دیگر دلایلی که شما باید ما را انتخاب کنید پشتیبانی مادام العمر است. میکروبلیدینگ یک هنر ناب است و نیاز به تمرین زیادی دارد. بدون وجود یک سیستم پشتیبانی خوب، سخت است که یک هنرمند بزرگ میکروبلیدینگ باشید. به همین دلیل ما برای کمک به شما اینجا هستیم. مرکز اموزش نکیسا علی نژاد به دلیل پشتیبانی ها و آموزش مداوم به خوبی شناخته شده است. ما به شما کمک می کنیم تا اعتماد به نفس خود را کسب کنید و کار خود را در تجارت میکروبلیدینگ آغاز کنید.

متخصص آموزش میکروبلیدینگ

دیگر آموزش ها

در مرکز تخصصی نکیسا علی نژاد آموزش های دیگری علاوه بر اموزش میکروبلیدینگ وجود دارد که می توان با ثبت نام و شرکت در این دوره های اموزشی به یادگیری و افزایش مهارت خود بپردازید. به علاوه تفاوت در نوع و کیفیت آموزش های این اکادمی و همچنین مدرک معتبری که در پایان دوره ارائه می شود می تواند ضمانتی برای انتخاب شما باشد

کليه حقوق اين سامانه متعلق به سایت نکیسا علی نژاد می باشد.
ارسال پیام در واتساپ
مکالمه را شروع کنید
می توانید در WhatsApp با تیم پشتیبانی و مشاوره خدمات نکیسا علی نژاد، گفتگو کنید.
ما با دقت و به سرعت پاسخ می دهیم