عوارض میکروبلیدینگ ابرو وجود ندارد

عوارض میکروبلیدینگ ابرو چیست

میکروبلیدینگ ابرو نوعی آرایش  نیمه دائم ابرو است که خانوم هایی که دارای ابروهایی کوتاه، کم پشت و یا بد حالت هستند با استفاده ازاین نوع روش مدرن میتوانند ابروهایی طبیعی تر داشته باشند، عوارض میکروبلیدنگ ابرو می تواند به حداقل یا صفر برسد اگر انتخاب متخصص انجام دهنده ی این کار دقت لازم را داشته باشید چرا که میکرو ابرو با تاتو بسیار فرق دارد و امتیاز های بیشتری نسبت به آرایش های دائم دیگر دارد و به همین اندازه به تجرب بیشتری در متخصص نیاز دارد.  در صورت وجود  جاهای خالی  در ابرو، این روش میتواند  بهترین و کاربردی ترین روش برای اوست. همانطور که گفته شد  برخلاف تاتو که جلوه ای مصنوعی به ابرو ها میدهد در این کار هاشور و خط های طبیعی وجود دارند که فرم ابرو ها را طبیعی تر میکنند.

ابرو نیز مانند مو تاثیر زیادی بر زیبایی صورت فرد دارد و اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که به کیفیت تاتو و زیبایی ابروتان اهمیت میدهید، میتوانید از میکروبلیدینگ استفاده کنید.

روش های میکروبلیدینگ ابرو

روش میکروبلیدینگ ابرو بسیار ساده و به همین اندازه حساس است پس بهتراست قبل از انجام داد آن ازیک سری نکات کاربردی استفاده کنید تا از عوارض میکروبلیدینگ ابرو جلوگیری کنید. از جمله این نکات اطمینان خاطر از تمیز بودن محل کاشت متخصص انجام این کار باید مهارت های لازم را داشته باشد. سپس سعی کنید عکس ابرویی که مدنظر خود دارید را تهیه کنید و به ارایشگر خود نشان دهید تا او از مدل مورد نظر شما اگاهی داشته باشد.

در روش های ارایش دائم از جمله میکربلیدینگ و میکروپیگمنتیشن پس از طراحی مدل مدنظر فرد آرایشگر به قرینه سازی ابرو میپردازد. با استفاده از این کار مشتری میتواند اگاهی بیشتر و فرد ارایشگر میتواند تسلط بیشتری بر روی انجام کاشت ابرو ها داشته باشد. در دوره های آموزش میکروبلیدینگ به پیگمنتر آموزش داده می شود که این مرحله ی قرینه سازی ابرو ممکن است با استفاده از ابزارهایی مانند نخ و یا با کش انجام شود. مرحله ی اخر اجرای هاشور است. در این مرحله فرد متخصص با استفاده از قلمی نازک که دارای چند سوزن بسیار ریز است هاشورهایی طبیعی به شکل تار های موی ابرو در زیر اولین لایه ی پوست ابرو به وجود می اورد که کاملا جلوه ای طبیعی و زیبا به ابرو میدهد. گاهی اوقات در انجام میکروبیلدینگ برای بعضی از مشتری ها با پوست حساس، فرد ارایشگر از کرم بی حس کننده استفاده میکند.

عوارض میکروبلیدینگ

زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

زمان ترمیم ارایش های دائمی مانند میکروشیدینگ و یا میکروبلیدینگ ابرو باتوجه به کیفیت مواد استفاده شده متفاوت است و ممکن است حدود هر چهار الی هشت هفته یکبار انجام شود که بعد از چند جلسه ترمیم پس از مدتی ,  زمان مراجعه کوتاه تر میشود بین شیش تا دوازده ماه یکبار. در جلسه های ترمیم، فرد متخصص به موضوعاتی از قبیل تغییر رنگ ابرو, تغییرکمی در شکل ابرو (در لزوم درخواست مراجعه کننده) و بررسی مقدار جذب پیگمنت توسط پوست میپردازد.

نکته ی قابل ذکر این است که بعد از میکروبلیدینگ ممکن است فرد از رنگ تیره ی ابرو هایش ناراضی باشد, ولی باید گفت که ابرو ها بعد از گذشت دوماه به رنگ عادی خود برمیگردند.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

عوارض میکروبلیدینگ ابرو می تواند بسیار خطر ناک باشد. این روش زیبایی ابرو برای افرادی که باردار, شیرده ویا دارای بیماری هپاتیت هستند اصلا توصیه نمیشود. عوارضی از قبیل آلرژی و عفونت ممکن است در فرد مراجع کننده رخ دهد.

– آلرژی: در این روش، متخصصان از رنگدانه های آلی استفاده میکنند که ممکن است در برخی افراد آلرژی ایجاد کند. پس قبل از انجام میکروبیلدینگ ابرو بهتراست در مورد موادی که  استفاده میشود، اطلاعات لازم رو بدست آورید.

– عفونت: با پاره شدن پوست توسط سوزن های نازک امکان انتقال ویروس  و ایجاد عفونت  های پوستی بسیار بالا میرود. پس بسیار مهم است که مواد و وسایلی که استفاده میشوند، استریل شده باشند و در جای تمیز نگهداری شوند. اما به طور کلی چیزی که در این قسمت مد نظر است، توجه دقیق در انتخاب متخصص است یک متخصص مجرب با مهارت خود و ابزارهای استاندارد و با کیفیت می تواند عوارض میکروبلدینگ ابرو را از بین ببرد. همچنین در صورت عدم رضایت از تاتو انجام شده میتوانید نسب به ریمو ابرو اقدام کنید تا با پاک شدن رنگ، ابروهای خود به حالت اولیه بازگردند.

عوارض میکروبلیدینگ

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو به مکان آرایشگاه، دستمزد فرد متخصص، نوع ابرو و تعداد هاشور ها بستگی دارد و بسیار با هم متفاوت هستند. کمترین قیمت برای انجام این کار ممکن است مبلغ حدود 200 هزار تومان به بالا باشد. اما باز هم نمی توان قیمتی دقیق برای این کار تعیین کرد چرا که در هر فرد با توجه به مواد ذکر شده متفاوت است و باید پس از معاینه توسط متخصص مبلغ این کار تعیین شود

 

 

امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.