, , , ,

آموزش تاتو ابرو در مرکز تخصصی نکیسا علی نژاد

آموزش تاتو ابرو

آموزش تاتو ابرو

آموزش تاتو ابرو در بسیاری از مراکز آموزشی-آرایشی انجام می شود و هم چنین بیشتر آن ها مدارک معتبری دراین زمینه ارائه می دهند. اما قبل از آموزش, باید بدانیم که اصلا تاتو چیست و چه کاربردی دارد؟

تاتو که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و در جاهای مختلف بدن انجام می شود, همان خالکوبی قدیمی است که یا به وسیله ی دست و یا به وسیله ی ابزار برقی, یک سری رنگ دانه را ( شیمیایی و یا طبیعی) زیر پوست محل مورد نظر تزریق می کنند.

در تاتو ابرو, ابتدا طرح مورد نظر و رنگ مورد نظر انتخاب می شود سپس فرد متخصص اقدام به کاشت رنگ دانه ها در محل ابرو می کند.

شما اگر تمایل به یادگیری تاتو داشته باشید باید دوره های آموزش میکروبلیدینگ و آموزش تاتو ابرو را به دقت و با ظرافت بگذرانید؛ زیرا ابرو عضو مهمی در صورت است و عدم یادگیری بعضی مراحل در آموزش, باعث می شود به نتیجه ی دلخواه نرسید.

برای انجام تاتو ابرو نیاز به یک سری ابزار مخصوص دارید که باید یکبار مصرف و استریل شده باشند که این ابزار عبارتند از: گوش پاک کن, خلال چوبی, میکروبراش, چسب کاغذی, پنبه, مداد برای طراحی ابرو روی پوست و هم چنین کارتریج یکبار مصرف.

ابتدا ابروها و اطراف ابروی فرد مراجعه کننده را به مدت نیم ساعت بی حس کنید؛ سپس طرحی را که انتخاب کرده بودید را بر روی صورت فرد به وسیله ی مداد, طراحی کنید. در کلاس های آموزش تاتو ابرو به شما انواع طرح ها و تطابق آن ها با صورت های مختلف را آموزش می دهند.

موقع طراحی باید کاملا دقت داشته باشید که طرح کشیده شده کاملا مثل طرح انتخاب شده باشد و این که فرد مراجعه کننده تاج ابروی صاف می خواهد یا گرد. و یا این که طول ابرو باید چقدر باشد.

پس از این که یکی از ابروها را طراحی کردید, آن را به مشتری نشان دهید تا از رضایت آن فرد مطمئن شوید بعد از آن بالای ابرو و آرگ آن را چسب کاغذی بزنید. سپس به قرینه سازی ابروها می پردازید که این کار را به وسیله ی خط کش و یک سری پرگار مخصوص انجام می دهند.

قرینه سازی ابرو نیز آموزش خاص خودش را دارد که آن را در دوره های آموزش تاتو ابرو یاد خواهید گرفت.

پس از قرینه سازی حالا نوبت وارد کردن رنگ بر روی ابرو می باشد که به وسیله ی سوزن و کارتریج های خاص انجام می شود.

متخصص تتو ابرو

آموزش ترکیب رنگ ابرو

آموزش ترکیب رنگ ابرو در بعضی از دوره های آموزشی و یا در کلاس های مخصوص آرایشگری انجام می شود. رنگ کردن کار ساده ای به نظر می آید اما اگر بخواهیم رنگ ها را ترکیب کنیم, کمی و زیادی هر کدام از رنگ ها باعث تغییر در رنگ نهایی می شود.

در کلاس های آموزشی از جمله آموزش تاتو ابرو و میکروبلیدینگ مواد لازم و چگونگی ترکیب رنگ ها آموزش داده می شود.

مواد مورد نیاز شامل وازلین, رنگ مخصوص ابرو, اکسیدان مخصوص ابرو, براش و یک ظرف کوچک می شوند.

نکته ی بسیار مهم برای رنگ کردن ابروها این است که  ترکیب رنگ ابرو باید با تناژ پوست و موها سازگاری داشته باشند. و هم چنین یکی دیگر از قانون های مهم در این کار این است که رنگ ابرو باید از رنگ مو روشن تر باشد. حالا در این جا به چند رنگ ترکیبی و چگونگی ترکیب آن ها می پردازیم:

مثلا رنگ شکلاتی:

را با هم مخلوط میکنیم. C 9 رنگ+اکسیدان۲و چند قطره آب
این کار روی مو های نازک بدون دکلره انجام می شود.

رنگ عسلی:

ابتدا ابروها را با ۰۰۰+اکسیدان۱۲٪ روشن میکنیم سپس  آن ها را می شوریم سپس ترکیب طبیعی۶ نصف بند انگشت+شکلاتی۵+اکسیدان۶٪  را روی ابروها میگذاریم.

 

عسلی کاراملی:

پایه ی ابرو را آموس بدهید بعد آن را رنگ کنید. برای پایه دادن به ابرو نباید اصلا از دکلره و یا سه صفر استفاده شود.

رنگ فندقی:

برای به دست آوردن رنگ فندقی لازم است مواد زیر را باهم مخلوط کنیم.
۵n+اکسیدان ۲

 

2.3/5 - (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.