,

مدل ابرو میکروبلیدینگ چگونه است؟

مدل ابرو میکروبلیدینگ

مدل ابرو میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای طراحی و فرم دادن به ابروها است. همه ی ما میدانیم که ابروها یکی از مهم ترین قسمت صورت ما هستند و داشتن ابرویی زیبا جلوه ی خوبی به صورت ما می بخشد. اگر از شکل ابرو های خود راضی نیستید، شیوه های زیادی برای تغییر شکل آن ها وجود دارد، از جمله ی این شیوه ها استفاده از سایه ی ابرو، ژل ابرو، مداد، تتو و غیره است اما بودند عده ای که از روش دائمی پرکردن ابرو توسط تتو استفاده کردند و چندان نیز راضی نبودند.
اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که از ابرو های نازک و کم حجم خودتان خسته شدید و همیشه با این مشکل سرو کار دارید دیگر وقت آن است از روش جدید و جذاب میکروبلیدینگ ابرو برای پر کردن ابرو و طبیعی و زیبا جلوه دادن و حتی قوس دادن به آن استفاده کنید. تا شاهد تغیرات جدید و جذاب در صورتان باشید. ابروها یکی از مهم ترین قسمت صورت ما هستند به صورت دستی و توسط قلم بلید که ابزاری الکترونیک و بدون موتور است انجام می شود. در مدل میکروبلیدینگ ابرو ، رنگ ها به صورت خط به خط شبیه تار موهای ابرو و هم جهت با آن ولی در اندازه های مختلف کشیده می شود، که شکل موهای طبیعی ایجاد می کند و این کار با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو انجام می شود که این خود یک گزینه ی عالی از نظر طبیعی به نظر رسیدن ابروها است. در روش میکرو بلیدینگ ابرو به علت تزریق سطحی مواد در پوست، روشی نیمه دائمی به حساب می آید که برای زیبایی به کار می رود، گاهی اوقات برای جدایی از زندگی روزمره و ایجاد تغیرات خیلی از ما فقط به دنبال یک روش نیمه دائمی هستیم تا دوباره بعد از مدتی به شکل قبل برگردیم.

قیمت مدل ابرو میکروبلیدینگ

انواع مدل ابرو میکروبلیدینگ:

مدل های ابرو میکروبلیدینگ همانند مدل های هاشور مویی ابرو بسیار متنوع و گوناگون است که هر شخصی بسته به سلیقه ی خود می تواند در ابروی خود از آن استفاده کند و به ابروی خود با استفاده از قالبهای گوناگونی که دارد مدل های جذابی بدهد، با قوس دادن به آن یا بالاتر بردن قسمتی از آن علاوه بر تغیرات جذاب زیادی که در صورت ایجاد می شود باعث خارج شدن چهره از حالت روزمرگی و داشتن چهره ای با کلاس و جذاب برای شما می شود.

میکروبلیدینگ در شیردهی: 

انجام ارایش های ائمی مانند میکروبلیدینگ و یا شیدینگ چشم یا ابرو در شیردهی سوالاتی را به وجود می آورد که آیا امکان پذیر است یا نه، انجام آن برای کودک مضر است یا نه؟ در دوران شیردهی به خاطر تغیرات هرمونی و همینطور رقیق شدن خون، احتمال کم رنگ شدن یا محو شدن مدل ابرو میکروبلیدینگ وجود دارد، به همین دلیل در دوره های آموزش میکروبلیدینگ به پیگمنترها توصیه می شود در سه ماهه ی اول شیردهی میکروبلیدینگ ابرو انجام نشود ولی بعد از این دوران با رعایت نکاتی، ضرری ندارد از جمله این نکات این است که برای انجام این روش به مرکزی مراجعه کنید که یا تحت نظر پزشک باشد و یا مجوز بهداشت داشته باشد. نکته ی مهم اینجاست که در روش میکرو بلیدینگ ابرو سوزن های استفاده شده همگی یکبار مصرف هستند و وسایل مصرفی نیز یکبار مصرف و استریل هستند پس انجام آن بعد از سه ماهگی در دوران شیردهی ضرری ندارد نکته ی مهم دیگر آن است که در این دوران قبل از میروبلیدینگ ابرو حتما از شخص مورد نظر بخواهید که از رنگ های بدون سرب و ارگانیک استفاده کنند، این نوع رنگ ها ماندگاری کمتری نسبت به رنگ های معمولی دارند و کاملا بی ضرر هستند و حتی احتمال حساسیت در ان ها به شدت کم است که اکثرا در میکروبلیدینگ ابرو از این رنگ ها استفاده می شود.

مدل ابروی دخترانه

مدل ابروی دخترانه برای دختران جوان مناسبتر است.مدل ابروی پهن و کشیده از بین مدل های انتخابی بهتر و طبیعی تر است .با توجه به فرم صورت و علاقمندی های خود میتوانید مدل ابروی مناسب خود را انتخاب کنید.پس بهتر است قبل انتخاب،به فرم صورت خود توجه کنید .مدل ابروی صاف و کشیده برای صورت های لاغر و کشیده مناسب است.همچنین مدل ابروی زاویه دار و دم کوتاه برای صورت گرد بهتر است.مدل ابروی منحنی و قوس دار برای صورت چند ضلعی مناسب است . همچنین  خانم هایی با فرم صورت بیضی میتوانند از انواع مدل های ابرو استفاده کنند.مدل ابروی دخترانه اگر بدرستی انتخاب شود در ظاهر شما تغییرات مثبتی ایجاد میکند.

امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.