, , ,

تاتو خط لب توسط ماهرترین متخصصان

مراقبت بعد از تاتو خط لب

تاتو خط لب و دیگر تاتو های ارایشی صورت از جمله میکروشیدینگ از دیگر روش های زیبایی هستند که امروزه بازار گرمی دارد و معمولا به صورت دائم است و یا ماندگاری بسیار بالایی دارد. لب انسان عضو مهمی در صورت است که زیبایی آن باعث زیبایی کلی صورت است، زیرا با یک لبخند کل صورت زیبا می شود. همه ی خانوم ها این را می دانند که برای خوش فرم نگه داشتن لب های خود، علاوه بر رژ لب خوش رنگ به خط لبی زیبا نیز نیاز دارند پس با استفاده از این روش لب های خود را حجیم و خوش فرم نگه می دارند.

در تاتو یا میکروپیگمنتیشن خط لب، ممکن است رنگ اولیه بسیار پررنگ باشد و فرد از آن ناراضی باشد، اما پس از چند جلسه لایه برداری، رنگ تثبیت می شود و به رنگ ملایم تری تبدیل می شود. برای انجام این کار، ابتدا مدل را انتخاب می کنند و سپس فرد تاتو کار قسمت بالایی لب را به دو قسمت تقسیم می کند. سپس حرکاتی کوک مانند از وسط لب به سمت طرفین انجام می دهد. به صورتی که برای قسمت بیرونی لب از حرکات کوک مانند و برای قسمت داخلی لب از حرکات زنجیره ای استفاده می کنند تا قسمت داخلی روشن تر از قسمت بیرونی دیده شود. برای تاتو خط لب فرد تاتو کار در هنگام تاتو، باید به این نکات توجه کند:

انتخاب صحیح رنگ، که این کار با توجه به رنگ پوست و لب انجام می شود.

قرینه سازی لب ها، از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا بر زیبایی لب تاثیر دارد.

حساسیت لب ها، که باید به آن توجه کرد که آیا فرد مراجعه کننده به مواد حساسیت دارد یا نه؟

مراقبت بعد از تاتو خط لب

ترکیب رنگ خط لب تاتو

ترکیب رنگ خط لب تاتو می تواند بسیاردشوار باشد و این رنگ های ترکیبی می توانند بسیار زیبا و جذاب تر از رنگ های تکی باشند. یک تاتوکار ماهر و کاربلد برای تاتو خط لب باید بتواند رنگ مورد نظرخود را به راحتی از ترکیب دو یا چند رنگ به دست آورد. پس باید تسلط کافی بر روی تک تک رنگ ها داشته باشد. نکته ی بسیار مهم در این کار این است که، فرد تاتو کار باید به رنگ زمینه ای لب فرد مراجعه کننده نیز توجه کند. یعنی اگر دو نفر با لب هایی با رنگ های مختلف به آرایشگاه مراجعه کنند، فرد آرایشگر باید بداند که برای هر کدام از آن ها از چه مقدار رنگ استفاده کند.

یک تاتو کار حرفه ای نیز باید این را تشخیص دهد که به چه صورت و چه لبی، چه رنگی می آید تا آن را تاتو کند. مثلا تاتو خط لب کالباسی، برای لب های رنگ پریده مناسب است. رنگ کاراملی برای افراد با پوستی تیره و هم چنین رنگ قرمز (قرمز توت فرنگی) برای افرادی که  لب هایی کبود دارند, مناسب هستند.

قیمت تاتو خط لب

قیمت این نوع تتو در جاهای مختلف تهران و یا شهرستان ها, متفاوت است. البته اینکه چه کسی این کار حساس را انجام می دهد, از چه موادی استفاده می کند و یا این که از چه روشی استفاده می کند نیز بر افزایش قیمت تاثیر دارد. تاتو خط لب نسبت به بقیه ی تاتو ها قیمت کمتری دارد زیرا برای آن از مواد کمتری استفاده می شود. کمترین قیمت این نوع تاتو می تواند 200 هزار تومان باشد و گران ترین آن 500 هزار تومان.

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.