, , ,

تاتو خط چشم چگونه انجام می شود؟

خدمات تاتو خط چشم

تاتو خط چشم یکی از مناسب ترین و زیبا ترین روش برای کسانی است که تمایل دارند که خط چشمی دائمی داشته باشند تا چشم هایشان زیبا جلوه کند. این کار جذاب نیز برای خانوم هایی که وقت و یا حوصله ی آرایش ندارند ( یا می خواهند خود را از آرایش های روزانه خلاص کنند)، و یا این که نیازمند یک خط چشم مقاوم در برابر آب و شست و شو هستند، مفید است. اما ممکن است این سوال برای همه پیش بیاید که تاتو چشم چیست و چگونه انجام می شود. این نوع تاتو و دیگر تاتو های مشابه ان از جمله میکروشیدینگ ، مانند خطی بالای چشم طراحی می شود که کوتاهی، بلندی، نازکی و کلفتی (به طور کل مدل آن) را فرد مراجعه کننده انتخاب می کند و هم چنین لازم به ذکر است که فرد تاتو کار نیز باید در این انتخاب او را کمک کند؛ زیرا هر مدل تاتو به مدل صورت خاصی می آید. سپس طرحی که ابتدای کار طراحی شده بود, توسط سوزن های مخصوص, پر رنگ می شود تا به صورت دائم ماندگار شود. دوام و ماندگاری این تاتو تقریبا حدود 4 سال است که بعد از آن فرد می تواند دوباره آن را ترمیم و تمدید کند و یا این که آن را پاک کند.

این روش ارایشی بدون درد نیازمند تاتوکار حرفه ای می باشد. در بعضی مراکز آرایشی، فرد تاتو کار از کرم و یا آمپول های بی حسی استفاده می کند  که باعث می شود فرد مراجعه کننده درد و هم چنین خون ریزی نداشته باشد. بعضی از تاتو کارها عقیده دارند که این نوع تاتو به روش میکروپیگمنتیشن هیچ دردی ندارد و هیچ عوارضی به جا نخواهد گذاشت ولی در هر صورت میزان درد در هنگام تاتو به فرد و حساس بودن پوست او بستگی دارد. هم چنین بهترین روش برای این که دردی نداشته باشید این است که این کار تحت نظر دکتر انجام شود.

تاتو خط چشم چست

قیمت تاتو خط چشم

قیمت تاتو های ارایشی صورت مانند میکروبلیدینگ ابرو و یا خط چشم می تواند در جاهای مختلف، متفاوت باشد. این قیمت می تواند به محل آرایشگاه و یا سالن زیبایی, به فرد تاتو کار و هم چنین به مدل انتخاب شده بستگی داشته باشد. برای انجام تاتو خط چشم, باید از مواد استریل شده و باکیفیت استفاده شود زیرا چشم عضو مهمی است و هر چه مواد کیفیت بیشتری داشته باشند و برند معروف تری باشند, قیمت آن ها بیشتر خواهد بود.

مدل تاتو خط چشم

در این روش مدل بسیار متفاوت است و انتخاب آن به چهره ی فرد بستگی دارد، زیرا چشم های فرد باید توسط آن خط چشم ها زیبا دیده شوند. در این جا به چند مدل اشاره میکنیم. خط چشم گربه ای یا دخترانه: در این نوع تاتو،چشم های فرد حالت کشیده و گربه ای پیدا میکنند.

خط چشم ساده: این نوع تاتو بسیار ساده و رایج است زیرا به چهره ی بیشتر افراد می آید و مانند خط نازکی در بالای چشم ها طراحی می شود. تاتو خط چشم ساده برای چشم های گود و یا افتاده بسیار مناسب است.

تاتو خط مژه: تاتو خط مژه در بین مژه ها و یا در داخل چشم اتفاق میفتد و علاوه بر حالت دادن به چشم ها باعث پرپشت نشان دادن مژه ها نیز می شود.

خط چشم پهن: برای کسانی که دارای چشم هایی درشت هستند, این خط چشم بسیار مناسب است زیرا باعث می شود چشم ها زیبا جلوه کنند. این نوع تاتو برای چشم هایی که از حدقه بیرون زده اند نیز کاملا مناسب است.

یک نکته ای برای کسانی که چشم های ریزی دارند و می خواهند این ارایش دائم را انجام دهند، این است که این گونه افراد باید دو طرف چشم خود را تاتو کنند. یعنی هم بالای چشم و هم پایین چشم. زیرا خط چشم در زیر چشم باعث درشت نشان دادن آن میشود.

 

امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.