, ,

ترکیب رنگ خط لب جذابیتی چشمگیر

ترکیب رنگ خط لب

ترکیب رنگ خط لب تاتو و رژ لب دائم می تواند بسیار مهم و در رابطه مستقیم با سلامتی پوست افراد داشته باشد. این روش پر طرفدار و پر مخاطب مدت ها است که رواج یافته اما، اولین سوالی که برای اکثر خانم‌ها ممکن است پیش بیاید این است که ترکیب رنگ خط لب تاتو چیست و به چه نحوی است؟ آیا این روش ضرری برای پوست ندارد؟

شاید شما هم در فیلم‌های قدیمی دیده باشید که داشتن لبانی کوچک و ظریف که به اصطلاح به آن لب‌های مینیاتوری می‌گویند میان خانم‌ها بسیار متداول و مد بوده است. اما امروزه سلیقه‌ی بسیاری از خانم‌ها به داشتن لبانی برجسته‌تر و حجیم تمایل یافته است. خط لب ورژ لب تاتو از عمل‌های کوچکی هستند که باعث برجسته‌تر شدند لب‌ها می‌شوند.

امروزه از این می‌توان به لب‌های نازک و یا نامتقارن، فرمی زیبا و حجمی مناسب بخشید. هم‌چنین با استفاده از تاتو لب می‌توان تیرگی‌های دور لب را نیز از بین برد و زیبایی لبان را بیش از پیش کرد. به طور کلی از ترکیب رنگ خط لب تاتو زمانی استفاده می‌شود که خانم‌ها تمایل به برجسته‌سازی خط اطراف لب دارند. گاهی نیز پیش می‌آید که خانم‌ها تصمیم به رنگ کردن کل لب می‌گیرند که با تغییر در شکل و رنگ لب همراه است؛ در این حالت باید از تاتو رژ لب استفاده کنند.در بسیاری اوقات نیز از هر دو روش در کنار یکدیگر استفاده می‌کنند.

هزینه ترکیب رنگ خط لب تاتو

انتخاب تاتوکار متخصص

در ضمن به یاد داشته باشید که ترکیب رنگ خط لب تاتو و رژ لب، عملی دائمی است و تنها نیاز به تمدیدهای دوره‌ای دارد. اما نکته‌ی بسیار مهمی که باید به آن توجه داشت انتخاب تاتوکار متخصص است. افراد متخصص افرادی باسابقه در انجام این تاتوها هستند و دوره‌های لازم را سپری کرده‌اند. به قولی استاد این حرفه هستند.

در ضمن استفاده از مواد مرغوب و درجه یک از طرف فرد تاتوکار در رژ لب دائم باعث می‌شود تا لب‌های افراد دچار عفونت نشود و هم‌چنین از رنگ و دوام خوبی برخوردار باشد. نکته‌ی بسیار مهمی که باید در هنگام خط لب ورژ لب تاتو به یاد داشته باشید انتخاب رنگ مناسب ترکیب خط لب تاتو است. زیرا که این حالت قرار است به مدت طولانی بر روی لب‌ها باقی بماند و اگر از رنگ مناسبی برخوردار نباشد پس از مدتی باعث یکنواختی و دل‌زدگی می‌شود. هرچند که امکان پاک کردن رنگ لب نیز وجود دارد، اما بهتر است از ابتدا رنگ مناسبی انتخاب شود. به همین منظور لازم است تا پیش از انجام تاتو با فرد تاتوکار مشورت کرده و از انتخاب رنگ مناسب مطمئن شوید.

 

نحوه میکس رنگ خط لب تاتو

هرچند که بسیاری از رنگ‌ها به تنهایی در ترکیب رنگ خط لب تاتو کاربرد دارند، اما در مواقعی نیز خانم‌ها تمایل به ترکیب رنگ‌های تاتو دارند تا به رنگ مورد دل‌خواه‌شان برسند. دلیل دیگر به استفاده از تاتوکار حرفه‌ای همین است؛ تاتوکار حرفه‌ای باید شناخت بسیار خوبی از ترکیب رنگ خط لب و تاثیر آن بر لب خانم‌ها با توجه به رنگ پوستشان داشته باشد.

این شناخت مناسب باعث می‌شود تا هنگام ترکیب رنگ نیز به مشکلی برنخورد و رنگ مورد نظر را ارائه دهد. همان‌طور که می‌دانید خط لب و رژ لب تاتو هنگامی باعث زیباتر شدن چهره می‌شود که رنگ مناسبی داشته باشد. به بیان دیگر با شناخت رنگ‌ها و ترکیب آن‌ها می‌توان انتخاب رنگ خط لب تاتو مناسب هر لب را انجام داد.

ترکیب رنگ خط لب تاتو چیست

ماندگاری ترکیب رنگ خط لب تاتو

ماندگاری خط لب ورژ لب تاتو به عوامل متعددی بستگی دارد و از هر فرد به فرد دیگر متفاوت است. در پایین مهم‌ترین عوامل ماندگاری رنگ خط لب تاتو را برای شما فراهم کرده‌ایم: مهارت شخص تاتوکار: مهارت تاتوکار در زاویه دست، میزان نفوذ رنگ و فشار سوزن خلاصه می‌شود جنس پوست: جنس پوست عاملی بسیار تعیین کننده در میزان ماندگاری است.

عموما خانم‌هایی با پوست چپ یا خانم‌هایی که مشکل پوسته پوسته شدن را دارند با کاهش دوام رنگ روبرو خواهند شد. به همین خاطر انجام دوره‌های ترمیم امری لازم برای ماندگاری هرچه بیشتر رنگ است. رنگ خط لب تاتو: میزان رنگ استفاده و کیفیت آن یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در خط لب ورژ لب تاتو است. حتما پیش از انجام تاتو از معتبر بودن رنگ خط لب مطمئن شوید.

امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.