میکروپیگمنتیشن چیست

میکروپیگمنتیشن از جمله خدمات آرایش دائم

روش میکروپیگمنتیشن روشی جدید برای تزریق رنگ و تغییر رنگدانه های پوستی تا جلوه ای تازه به پوست بخشیده و بر زیبایی چهره بیفزاید. در این روش با تزریق رنگ به لایه دوم پوست و ایجاد هاله ای رنگی در قسمت ابرو، پشت پلک،‌ لب‌ها باعث زیباتر شدن آنها می شود. خدمات میکروپیگمنتیشن مانند دیگر روش های ارایش دائم مانند میکروبلیدینگ با استفاده از دستگاه و ابزار دیجیتالی انجام می شود که در آن عمق نفوذ سوزن و تزریق رنگ کاملا کنترل شده و نسبت به سایر روش‌های مشابه نظیر روش میکروشیدینگ ماندگاری میکروپیگمنتشن بیشتر خواهد داشت. می توان با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن ابرو، ترسیم خط لب و خط چشم را نیز انجام داد که برای چند ماه تا دو سال ماندگاری خواهد داشت.

ویژگی های میکروپیگمنتیشن

روش میکروپیگمنتیشن یکی از روش‌های آرایشی دائمی است که می تواند نکات و قواعد خاص خود را داشته باشد در دوره های آموزش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن به هنرجویان عزیز توضیح داده می شود که برای دریافت بهترین نتیجه از انجام این روش و سایر روشهای مشابه اطلاع از نکات پایه الزامی است.

ظاهر طبیعی

تزریق رنگدانه به صورت و پوشش دهی کم پشتی مو بصورت طبیعی

امکان بازگشت

پس از رفع مشکل ریزش مو و کاهش حجم مو امکان بازگشت وجود دارد

نتیجه سریع

امکان ترسیم شکل بصورت تار مو و طرح هاشور برروی پوست سر

میکروپیگمنتیشن لب زیبایی دو چندان صورت

میکروپیگمنتیشن لب یا همان هاشور لب نوع جدیدی از طراحی لب است که در آن با قرینه سازی، حجیم سازی و همچین تزریق رنگدانه به لایه دوم پوست لب باعث زیبایی، خوش فرمی و خوشرنگی لب‌ها می شود. برای میکروپیگمنتشن لب از دستگاه‌های مخصوص استفاده می شود تا رنگدانه‌های مخصوص را به عمق سطحی لب‌ها تزریق کرده و باعث پررنگ‌تر شدن لب‌ها، ایجاد خط لب دائمی برروی لب ها می شود. میکروپیگمنتیشن لب باعث ایجاد طرح و رنگ بصورت دائمی برروی چهره می گردد. بخصوص جایگزین مناسبی برای تزریق ژل و روش‌های پرخطر زیبایی است. البته توجه شود که برای انجام میکروپیگمنتیشن و میکروپگمنت ابرو و لب حتما از دستگاه‌های مخصوص با کیفیت و همچنین زیر نظر متخصص مجرب می تواند تجربه ای جدید از زیبایی را برای شما بوجود آورد.

میکروپیگمنتیشن لب چگونه است

دیگر خدمات

خدمات دیگری علاوه بر میکروپیگمنتیشن وجود دارد که می توان با بهره گیری از آنها اقدام به انجام نوعی آرایشی دائم کرد. به علاوه تفاوت در مراحل انجام این روش ها  این قدرت را به شما می دهد که بهترین تصمیم برای انتخاب و انجام این خدمات زیبایی را داشته باشید

کليه حقوق اين سامانه متعلق به سایت نکیسا علی نژاد می باشد.
ارسال پیام در واتساپ
مکالمه را شروع کنید
می توانید در WhatsApp با تیم پشتیبانی و مشاوره خدمات نکیسا علی نژاد، گفتگو کنید.
ما با دقت و به سرعت پاسخ می دهیم