,

اموزش میکروبلیدینگ ابرو با بروز ترین تکنیک ها

هزینه اموزش میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ، از جمله اصطلاحات فراوانی که در میان خانمها رواج پیدا کرده و در همه جا به گوش آشناست. اگر شما هم برایتان سوال می‌شود که اموزش میکروبلیدینگ ابرو به چه صورت است همراه ما باشید، از انجایی که آموزش میکروبلیدینگ و یا میکروپیگمنتیشن چیزی نیست که بشود بی توجه از کنارش رد شد. هنوز که هنوزه هستند بانوانی که وقت زیادی را صرف پر کردن ابروهای خود با انواع مداد و ژل می ‌کنند. این روش‌ها نه تنها خستگی به همراه دارند بلکه دائمی نیز نیستند. عده‌ی دیگری نیز به سراغ روش دائمی دیگری به نام تاتو می‌روند و هنگامی که نتیجه رضایت بخش را نمی ‌بینند دلسرد می‌شوند. چرا که ابروها از مهم‌ترین اعضای صورتند و به همان اندازه در مرکز توجه. پس اگر از حالت ابروهایتان دلِ خوشی ندارید و از امتحان کردن روش هایی که ذکر شد خسته شده‌اید و به دنبال راهکاری ساده اما پر بازده هستید، اینجاست که میکروبلیدینگ به کمکتان می آید

اگر بخواهیم به طور عامیانه تعریفش کنیم می‌شود گفت یکی از روش های آرایش نیمه دائمی ابروها، میکروبلیدینگ است.

خدمات اموزش میکروبلیدینگ ابرو

مزایای اموزش میکروبلیدینگ ابرو

از آنجا می‌گوییم این نوع تتو مانند هاشور ابرو روشی نیمه دائمی، چون به مدت یک سال شما را از آرایش کردن های خسته کننده و روزمره نجات می‌دهد. همچنین افرادی که دارای ابروهای نازک و یا کم حجم هستند توجه کنند که این میکروبلیدینگ است که می‌تواند به یاریشان بیاید و آن را پرتر کند و جلوه ای خاص ببخشد. با آموزش میکروبلیدینگ ابرو می‌توانید فرمی که مناسب صورت هستش را دریابید و بهترین حالتِ ممکنِ ابرو را طراحی کنید و یک ابرو با حالت دلخواه و جلوه ای ویژه را شکل دهید. برای آموزش میکروبلیدینگ ابتدا لازم است که کمی با ابزار آن و روش کارش آشنا بشیم، زیرا این فرایندی است که به دقت فراوان نیاز دارد. در میکروبلیدینگ با استفاده از قلمی مخصوص و متشکل از چندین سوزن نازک، خطوط باریکی مانند تار مو را بر سطح ابرو شیار زده و سپس با استفاده از رنگدانه‌ای که در نواحی خالی تزریق می‌شود، شکل و حالت ابروی طرح زده را پر و نمایان می‌شود. قرینه سازی ابرو نیز که به عنوان کار مشکلی شناخته می‌شود با این روش به آسانی هرچه تمام تر می‌رسد. به وضوح می‌توان در این روش اصطلاح هاشور و سایه زدن را که دیگر به کلمات ثابت این کار تبدیل شده‌اند مشاهده‌ کرد.

اشخاصی که در این زمینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو دیده‌اند و دیگر حرفه ای شده‌اند به خوبی می‌دانند که سوزن های متفاوت، برش های متفاوت ایجاد می‌کند و آن باعث می‌شود با انواع حجم و ظرافت ها مواجه شویم. همین یکی از نکات مثبت میکروبلیدینگ است که توجه عموم سلیقه ها را به خود جلب می‌کند. آنچه که بیشتر خانم‌ها را سوق می‌دهد که با میکروبلیدینگ آشنا شوند و به دنبال یادگیری و آموزش آن بروند، همین طبیعی بودن نتیجه‌ی حاصل از کار است.

توجه به این موارد سبب گرایش خانم ها به آموزش میکروبلیدینگ شده است که مراکز آموزشی تحت نظر فنی و حرفه ای را پدیدآورده که شخص با ثبت ‌نام در آن ها و گذارندن دوره های مقدماتی و حرفه‌ای لازم، با گرفتن مدرکی معتبر، تمام مباحث لازم میکروبلیدینگ را یاد می‌گیرد.

ورک شاپ اموزش میکروبلیدینگ ابرو

اموزش میکروبلیدینگ ابرو و نکات مربوط به ان

این آموزش ها را به طور خلاصه می‌توان در چند بخش زیر مشاهده کرد

 • تمیز‌کاری ابرو و کشیدن طرح مورد نظر
 • استفاده از ماده‌ی بی حسی و گذاشتن نایلون بر محل آن
 • قرار دادن سوزنی نو و استفاده نشده درون دستگاه
 • خارج کردن رنگ و به هم زدن آن تا رسیدن به یک‌پارچگی
 • جذب رنگ توسط نوک سوزن و ایجاد هاشور بر سطح طرح کشیده شده

از جمله نکات اساسی و بنیادین مهمی که در حین آموزش  میکروبلیدینگ ابرو در آموزشگاه ها یاد خواهید گرفت

 • شناخت پوست و لایه های آن
 • کنترل فشار دست
 • نحوه حرکت دادن دست و شناخت زاویه ها
 • ترسیم طرح اولیه
 • شناخت رنگ و فرآیند رنگ‌آمیزی
 • ایجاد خراش های با نظم
 • قرینه سازی و… می‌باشد

باید توجه داشت که هنرجویان و متقاضیان این امر، توسط مجرب ترین افراد آموزش داده می‌شوند تا از مهارت و تجربه های آنان بهره‌مند شده تا به روز ترین متد آموزشی میکروبلیدینگ را از نزدیک مشاهده می‌کنند. پس چنانچه که قصد یادگیری حرفه ای میکروبلیدینگ و یا ریمو ابرو را دارید با ثبت ‌نام و گذراندن دوره‌های مقدماتی و پیشرفته و با اخذ مدرکی معتبر، وقت را بیش از پیش هدر نداده و گامی لازم و ضروری را بردارید.

 

1/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.