خدمات تاتو ابرو

تاتو ابرو یکی از روش های زیبایی ابرو و هم چنین چهره است که از گذشته تا به امروزه طرفداران زیادی داشته است. از این روش برای پوشاندن عیب و ایراد های ابرو، حالت دادن به آن و یا پر پشت نشان دادن آن استفاده می شود.

روش تاتو ابرو

روش تاتو ابرو بسیار متفاوت است و هر مدل نیازمند روش خاصی است، پس این کار به طور کل نیاز به یک تاتو کار ماهر دارد. با پیشرفت روز به روز علم، روش ها و سبک های جدید برای انجام تاتو در نظر گرفته شده است که باعث تمایز آن ها نسبت به تاتو های قدیمی می شود. در این نوع تاتو، فرد تاتو کار مواد خاصی را با ظرافت به وسیله ی سوزن های مخصوص این کار وارد پوست فرد مراجعه کننده می کند. بدیهی است که مدلی که برای این روش استفاده می شود ابتدا باید به صورت موقت بر روی صورت فرد طراحی شود تا  از تطابق مدل ابرو و صورت مطمئن شوند. بعد از این کار (طراحی)، فرد متخصص میکروبلیدینگ با خیال راحت مواد را داخل پوست تزریق می کند.

 

جدیدترین مدل تاتو ابرو

انواع روش تاتو ابرو در اینجا گفته شده که شامل موارد زیر می باشد:

  1. هاشور ابرو : در این روش، فرد تاتو کار ابروهایی به شکل تار تار طراحی می کند که کاملا شکل سه بعدی و طبیعی به خود می گیرد. هاشور ابرو به صورت دو بعدی، سه بعدی، کلاسیک و هایلایت دسته بندی شده اند که در آن ها ابرو پر پشت تر و بسیار خوش فرم نمایان می شود.
  2. میکروپیگمنتیشن : یکی از روش هایی که برای تاتو ابرو به صورت دائم استفاده می شود، میکروپیگمنتیشن می باشد. در این روش به وسیله ی دستگاهی کاملا بهداشتی و استریل شده، که دارای سوزن هایی یک بار مصرف است، رنگ دانه هایی را وارد پوست می کنند. برتری دیگری که این روش نسبت به بقیه ی روش ها دارد این است که، مراجعه کننده دردی احساس نمی کند و اگر نیاز داشته باشد می تواند از بی حسی موضعی نیز استفاده کند.
  3. سایه ابرو: سایه ابرو نوعی از تاتو ابرو است که برای کسانی کاربرد دارد که قصد دارند ابروهایشان پر رنگ تر و یا پر پشت تر دیده شود. سایه ابرو نیز انواع خاصی دارد که عبارت اند از: سایه طبیعی ابرو، سایه ی ساده ابرو و سایه ی مخملی ابرو.
  4. میکروبلیدینگ : تاتو ابرو به روش میکروبلیدینگ ، یکی از روش های نیمه دائم است. مواد استفاده شده در این روش در اثر مجاورت با هوا، کمرنگ نمایان می کند بخاطر همین در دوره های آموزش میکروبلیدینگ به فرد تاتو کار گفته می شود که باید از مواد بیشتری در این روش استفاده کند.
  5. فیبروز: آخرین روش فیبروز است که روشی نیمه دائم است و از ترکیب دو روش هاشور ابرو و سایه ابرو به وجود می آید.

ترمیم ابرو

ترمیم ابرو که پس از تاتو ابرو اتفاق می افتد، بسیار اهمیت دارد زیرا اگر زمان ترمیم را فراموش کنید و یا برای ترمیم به آرایشگاه مراجعه نکنید، تمام هزینه و زحمات تون از بین خواهد رفت. اولین و بهترین زمان برای ترمیم معمولا چند ماه بعد از جلسه ی هاشور ابرو اتفاق می افتد زیرا در آن زمان پوست در بهترین موقعیت ترمیم است. پس به این نکته توجه کنید که زودتر از 4  الی 5 هفته برای ترمیم اقدام نکنید چون در غیر این صورت نتیجه ی دلخواه خود را به دست نمی آورید.

انواع مدل های تاتو ابرو

انواع مدل های تاتو ابرو به فرم صورت مراجعه کننده و آن چه که فرد متخصص هنگام تاتو ابرو صلاح می داند، بستگی دارد. فرد تاتو کار و متخصص در این تاتو، برای طراحی کردن و تاتو کردن هر مدلی که انتخاب می شود، نیازمند ابزار های خاصی می باشند تا به وسیله ی آن ها طول و زاویه ی ابرو را اندازه گیری کنند.

1/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.