,

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو تخصصی

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو از عبارات معروفی است که این روزها بارها و بارها در گوگل و شبکه های اجتماعی و مجازی جستجو می‌شود و همه به دنبال یادگیری و استفاده از میکروپیگمنتیشن هستند. اما چرا؟ و چگونه میکروپیگمنتیشن انقدر محبوب شده است و در همه‌ی آرایشگاه‌ها از آن صحبت می‌شود؟
همان طور که می‌دانید همواره یادگیری یک حرفه از لذت هایی بوده است که شخص می‌تواند به خودش هدیه دهد، پس اگر به دنبال آموزش میکروبلیدینگ و آموزش میکروپیگمنتیشن، جادوی زیبایی این روزها هستید، همراه ما باشید. اولین سوالاتی که ممکن است بپرسید این است که:

 1. میکروپیگمنتیشن چیست؟
 2. آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو به چه صورت است؟
 3. دوره های آموزشگاه های میکروپیگمنتیشن همراه با مدرک معتبری به پایان می‌رسند؟

میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ فرایندی بسیار ساده و کاربردی است. احتمالا دیده باشید خانم هایی را در مهمانی ها و یا در محل کار که همیشه آراسته و آرایش کرده حضور دارند بدون آنکه وقتی را صرف این کار کرده باشند.
سوالی که پیش می‌آید این است که چطور ممکنه یک خانم در آخر شب، همان ظاهر و آراستگی اول صبحش را داشته باشد. در پاسخ لازم است بگوییم، راز این کار همان نُقل مجلس بانوان و آرایشگاه‌ها، میکروپیگمنتیشن است. مانند هر حرفه‌ی دیگری در میکروپیگمنتیشن نیز ملزم به یادگیری و آموزش اصولی هستید تا به تمامی با فوت و فن آن آشنا شده و هم‌چنین در گرانی این روزهای آرایشگاه ها، از نظر اقتصادی به صرفه عمل کنید.

آموزش گروهی میکروپیگمنتیشن

دسته بندی آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

دسته بندی آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو را می‌توان در دو بخش خلاصه کرد

 1. تئوری
 2. عملی

در بخش اول نکات نوشتاری و مطالب حفظی و یک تعریف کلی از میکروپیگمنتیشن توسط استاد به هنر‌جو منتقل می‌شود و فرد با انواع حالات میکروپیگمنتیشن آشنا می‌شود. از جمله نکات لازم آموزش میکروپیگمنتیشن که فرد با آن آشنا می‌شود، شناخت رنگ هاست. رنگ های استفاده شده در این فرایند کاملا با پوست سازگاری داشته و ضد حساسیت هستند و هنگام ورود به دومین لایه ی پوست، علاوه بر جلوه بخشیدن به ابرو، در حالات دیگر لب و چشم، هیچ مشکلی برای بافت پوست مورد نظر ایجاد نمی‌کند. روش پیشرفته و ظریف برای هاشور ابرو، که آن ها را به شکل طبیعی و جذاب می‌نماید، روش میکروبلیدینگ است.
اما در بخش دوم کلیدی ماجرا، هنرجو، دست استادش را می‌بیند و فوت و فن حرکت دست و فشار و ظرافت کاری های میکروپیگمنتیشن را یاد می‌گیرد. آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو به طور خلاصه‌واری به موارد پایین دسته بندی می‌شوند

 • آموزش بُن مژه
 • آموزش خط لب و حجیم سازی
 • قرینه سازی
 • آشنایی با نوع پوست
 • آشنایی با ترکیب رنگها
 • آموزش هاشور و آشنایی با انواع مختلف
 • شناخت فشار دست وارده بر پوست و نحوه‌ی حرکت
 • و موارد دیگر…

اما لازم است در این مقاله راجع به میکروپیگمنتیشن ابرو بیشتر توضیح داده شود.

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

در راستای آموزش این نوع آرایش دائم صورت لازم است بدانید ماندگاری این عمل با توجه به نوع پوست افراد متفاوت است و نیاز حتمی به دوره‌های ترمیم دارد و نباید از آن غافل شد. از نکات بسیار مهم دیگر آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو این است که بدانید از میکروپیگمنتیشن به طور کل در جهت طراحی و قرینه سازی ابرو ها استفاده می‌شود که جایگزین روش های قدیمی و تاتو های سنتی نادرست شده است.
آموزشگاهای زیادی این روزها مشغول به آموزش میکروپیگمنتیشن هستند. اما فرق عمده‌ای که بسیاری از آن ها دارند این است که زیر نظر مراکز فنی حرفه ای معتبر نیستند و بیشتر اوقات با آموزشی مختصر تنها، پولی به جیب می‌زنند. باید توجه داشت که یادگیری اصولی این حرفه از طریق اخذ مدارک معتبر فنی حرفه ای محقق می‌شود. این آموزشگاه با انتخاب افراد مجرب و کار‌درست، علاوه بر رعایت اصول حرفه‌ای، جلب رضایت متقاضیان را با آموزش فنون میکروپیگمنتیشن فراهم می‌آورند.

شایان ذکر است در دوره‌های آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو فرد علاوه بر موارد بالا نکات بهداشتی لازم و انواع تولید کنندگان محصولات میکروپیگمنتیشن را شناخته و در میان فراوانی نام های متقلب و آسیب ‌زا گم نمی ‌شود.
در پایان این دوره علاوه بر دریافت مدرکی معتبر در حوزه ی آرایشی و بهداشتی، فرد می‌تواند به راحتی وارد بازار کار شده و آنچه را که یاد گرفته است به عمل درآورد. پس با ثبت نام و حضور در این دوره‌، در وقت صرفه جویی کرده و میکروپیگمنتیشن را به صورت حرفه‌ای آموزش ببینید.

امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.