,

ماندگاری میکروبلیدینگ چه مدت است؟

ماندگاری میکروبلیدینگ

ماندگاری میکروبلیدینگ چه مدت است؟ چه عواملی بر ماندگاری بیشتر میکروبلیدینگ موثرند؟ نقش آرایشگر میکروبلیدینگ و مهارت او در ماندگاری میکروبلیدینگ تا چه اندازه می تواند موثر باشد؟ مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ یکی از دغدغه های مهم بانوانی است میکرو ابرو را برای زیباتر و خوش فرم تر کردن ابروهایشان انتخاب می کنند. عوامل زیادی بر روی دوام ارایش های دائم از جمله میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ تاثیر گذارند اما در حالت کلی این ماندگاری عموما بین 3 ماه الی 1 سال است. در ادامه از میان عوامل تاثیرگذار بر  به چند مورد از مهم ترین آنها می پردازیم.

عوامل موثر بر ماندگاری میکروبلیدینگ:

1- جنس پوست: یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر دوام و ماندگاری میکروبلیدینگ، جنس و نوع پوست شخصی است که میکروبلیدینگ انجام داده است. همانطور که می دانید پوست افراد مختلف به سه نوع پوست های چرب، پوست های خشک و پوست های نیمه خشک (نرمال) تقسیم می شوند. هرچه جنس پوست شخصی چرب تر باشد ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو او کمتر خواهد بود چرا که در افرادی که پوست چربی دارند، ترشح چربی از پوست موجب آسیب دیدن میکروبلیدینگ ابرو شده و زودتر آن را پاک می کند.

2- جنس رنگ: جنس رنگ مورد استفاده در میکروبلیدینگ و هاشور ابرو نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر میکروبلیدینگ ابرو می باشد. امروزه با افزایش تقاضای مشتریان برای انجام میکروبلیدینگ، رنگ های زیادی وارد بازار آرایش و زیبایی شده اند که تمام آنها ادعای درجه یک بودن و با کیفیت بودن دارند؛ اما این تنها یک ادعاست و رنگ های تقلبی و بی کیفیت زیادی در بازار وجود دارند که در صورت عدم تخصص در این زمینه ممکن است جنس تقلبی به شما فروخته شود. پس در صورتی که با جنس رنگ میکروبلیدینگ آشنایی ندارید برای خریدن آن همراه با یک فرد متخصص و با تجربه به مراکز فروش بروید.

جلسات میکروبلیدینگ

3- نوع رنگ: منظور از نوع رنگ میکروبلیدینگ تیره یا روشن بودن آن است. مسلم است که رنگ های روشن نسبت به رنگ های تیره سریع تر پاک شده و از بین می روند. پس در صورت انتخاب رنگ های روشن ماندگاری میکروبلیدینگ شما کمتر بوده و زود به زود نیاز به ترمیم پیدا خواهد کرد.

4- شرایط جوی: یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر دوام و ماندگاری میکروبلیدینگ شرایط جوی و آب و هوایی منطقه ی جغرافیایی است که شخص در آن زندگی می کند. در شرایط جوی مرطوب تر و شرجی تر ماندگاری میکروبلیدینگ کمتر بوده و سریع تر پاک خواهد شد. دلیل این امر تعریق بیشتر پوست در این مناطق می باشد.

5- کیفیت اجرا: از آنجایی که میکروبلیدینگ و یا انواع تتو های زیبایی دیگر مانند میکروشیدینگ یک روش دستی برای زیبایی ابرو می باشد از این رو یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر ماندگاری آن، کیفیت کار آرایشگر یا هر شخصی است که میکروبلیدینگ را انجام می دهد. این عامل یکی از مهم ترین عوامل در دوام و ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو بوده و لزوم دقت در انتخاب آرایشگر خوب و ماهر را چند برابر می کند. با توجه به اهمیت این موضوع در ادامه در رابطه با چگونگی تشخیص و انتخاب یک مرکز زیبایی مناسب برای انجام میکروبلیدینگ صحبت می کنیم.

متخصص میکروبلیدینگ

 

تشخیص مرکز زیبایی مناسب برای انجام میکروبلیدینگ

ابتدا به خوبی در مورد پرسنل مرکز زیبایی تحقیق کنید. پرسنل و کارکنان مرکز بایستی دارای مجوز بوده و شما بتوانید مجوز آنها را ببینید، در صورت نداشتن مجوز، مجوز کار یا بازرسی اداره بهداشت را آنها بخواهید. همچنین مجموعه هایی که علاوه بر اجرای خدمات میکرو ابرو، آموزش میکروبلیدینگ را نیز ارائه می دهند می توانند گزینه های مناسب تری باشند. به یاد داشته باشید که ابزار و لوازم مورد استفاده برای میکروبلیدینگ همواره بایستی یکبار مصرف  باشند. هیچ گونه نگرانی در رابطه با دردناک بودن روند میکروبلیدینگ نداشته باشید، آرایشگاه ها و مراکز مجوز دار قبل از شروع میکروبلدینگ، نوعی کرم خفیف موضعی یا در صورت عدم تحمل از بی حسی موضعی برای به حداقل رساندن درد و ناراحتی شما استفاده خواهند کرد.

امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.